Наше сьогодення

Сьогодні Полтавський приватний навчально-виховний комплекс Оксани Данько (ПНВК) - це заклад, в якому функціонує 3 дошкільних групи і чотири класи початкової школи та сімейні групи (так звані групи розвитку) тимчасового перебування.

Навчально-виховний процес в обох підрозділах спрямовано на поглиблене вивчення англыйської мови та інтенсивний розвиток дитини. Все, чим ми займаємось в ПНВК, можна висловити дуже коротко: ми стимулюємо дітей візуально, аудіально, тактильно до пізнання. Працюючи з дітьми ми пам'ятаємо слова Б. Фулера: "Кожна народжена дитина має потенційно більший інтелект, - ніж той, що використав за своє життя Леонардо Да Вінчі".

Винахідливість, творчий підхід до будь-якої співпраці з дітьми, уміння побачити зернину творчості допомагає педагогам закладу створювати атмосферу зацікавленності у дітей. Весь навчально-виховний процес налаштований на отримання радості. Це стимулює будь-яку дитину до позититивного сприйняття, себе, віри у свої можливості. Крім того, педагоги налаштовані на збереження гармонії емоцій та інтелекту дитини, що є запорукою цілосності особистості в майбутньому.